Kontakt Peppercorn


HOVEDKONTOR

Peppercorn & Desires A/S | Redefined Fashion
Nygade 111 | DK-7430 Ikast
T: +45 88 62 65 62
M: info@peppercorn.dk

INDKØB

Rikke Abild
Indkøbsansvarlig
T: +45 20 96 51 96
M: rikke@redefinedfashion.dk 

ØKONOMI

Kasper Moeslund, CFO
T: +45 61 67 42 41
M: kasper@redefinedfashion.dk


SALGSCHEF SKANDINAVIEN

Ulrika Larsson
T: +46 76-308 36 84
M: ulrika@redefinedfashion.dk
 


AGENTER


BELGIEN

Preview Fashion Agency
T: +32 0 497685678
M: lies@previewfashionagency.com

GRÆKENLAND

About Trade
Fani Raftopoulou
T: +30 2310281888
M: fani@abouttrade.gr

HOLLAND

Tof Agency
T: +31 (0) 6 55 157 199
M: info@tof-agency.nl

SPANIEN

Bilbao
Mercedes Bergareche
T: +34 647 489 009 / +34 944 447 134
M: mercedesbergareche@yahoo.es

TYSKLAND

Nordrhein westfalen
Modeagentur
Claudia Schwarz
T: +49 1713 745 1155
M: agentur.schwarz@googlemail.com
 
Baden Wüttermberg
Agentur Peter Kehle
T: +49 7031 682893
M: p.kehle@peterkehle.de

Bayern
  Modeagentur
Dietmar Reiner
T: +49 171 5423076
M: modeagentur.dietmarreiner@web.de

Osten
Showroom Berlin
Agentur Eike Rührold
T: +49 172 7942136
M: eike-urbanstyle@web.de

ØSTRIG

Modeagentur
Dietmar Reiner
T: +49 171 5423076
M:  modeagentur.dietmarreiner@web.de

 

Vi anvender cookies til at give dig den bedste personlige oplevelse på peppercorn.dk samt til analyse og annonceringsmæssige formål. Ved fortsat at browse på webshoppen accepterer du vores brug af cookies. Du kan altid trække din accept tilbage ved at slette vores cookies i din browser.

Læs mere HER!
Pre-loader